Recital Joasi i Pawła Ejzenberg

2015-02-28 - Wydarzenia

Opowieść o wielkiej miłości, muzyce i nowym życiu

Recital Joasi i Pawła Ejzenberg

W sobotę, 14 marca 2015 roku o godz. 18:00 zapraszamy na recital Joasi i Pawła Ejzenberg z Olsztyna. Joasia jest nam już znana z odwiedzin w Gdańsku z grupą 4B Piotra Stępniaka. Jej mąż, Paweł, jest niewidomym muzykiem, finalistą programu telewizyjnego Mam Talent w 2010 roku.  Poznali się i zawarli związek małżeński w niecodzienny sposób, o czym opowiadali m.in. w programie Dzień Dobry TVN.

Obydwoje niedawno nawrócili się i rozpoczęli nowe życie z Jezusem. W Centrum Chrześcijańskim NOWE ŻYCIE opowiedzą nam o tej przemianie. Będzie też dobra muzyka i śpiew.

Jak przestrzegać przykazań Jezusa?

2015-01-07 - Wydarzenia

Nowy cykl wykładów środowych

Jak przestrzegać przykazań Jezusa?

W środę 7 stycznia 2015 roku rozpoczynamy w Centrum Chrześcijańskim nowy cykl wykładów pod wspólnym tytułem: Jak przestrzegać przykazań Jezusa?

Całość cyklu opierać się będzie na wezwaniu Słowa Bożego: A Jezus przystąpiwszy, rzekł do nich te słowa: Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi. Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata [Mt 28,18-20].

W trakcie kolejnych spotkań w środę o godz. 18:30 będziemy omawiać poszczególne przykazania Jezusowe i uczyć się ich przestrzegać. Serdecznie zapraszam. Marian Biernacki

Carl Gearheart

2014-11-25 - Wydarzenia

misjonarz i nauczyciel Słowa Bożego

Carl Gearheart

Z radością informujemy, że w dniu 7 grudnia 2014 roku w nasze progi ponownie zawita misjonarz amerykański i nauczyciel Słowa Bożego, Carl Gearheart, który od wielu lat wraz z rodziną mieszkał na Ukrainie. Prowadził w Yevpatorii na Krymie dom dla bezdomnych i tamtejszym chrześcijanom służył Słowem Bożym.

Ostatnie wydarzenia na Ukrainie i rosyjska aneksja Krymu sprawiły, że brat Carl wraz żoną Phillis musieli opuścić Krym pozostawiając tam cały swój dobytek oraz prowadzony dom opieki. Ich dwie dorosłe córki, Julie i Anne, z uwagi na studia pozostały w Kijowie.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo z posługą gościa
w niedzielę, 7 grudnia 2014 roku o godz. 10:30

Grupa 4B z Piotrem Stępniakiem

2014-10-21 - Wydarzenia

Jak udało się im wrócić z miejsca, dokąd wielu nieświadomie zmierza, a skąd normalnie się już nie wraca?

Grupa 4B z Piotrem Stępniakiem

Grupa konsultantów ds. uzależnień ze Stowarzyszenia Pomocy Arka Noego z Piotrem Stępniakiem na czele ponownie odwiedziła Gdańsk i spotyka się z młodzieżą w gdańskich szkołach.

Gościmy ich w Dworze Olszynka i w środę, 22 października 2014 roku, w ramach wieczornego nabożeństwa wystąpią także w naszym zborze. Zapraszamy!

Pastor Matthias Bothe w C.C. NOWE ŻYCIE

2014-10-11 - Wydarzenia

Odwiedziny pastora zielonoświątkowego z Niemiec

Pastor Matthias Bothe w C.C. NOWE ŻYCIE

W niedzielę, 12 października 2014 roku nasz zbór odwiedzi pastor Matthias Bothe z Oberhausen (Niemcy), który na nasze zaproszenie wygłosi kazanie Słowa Bożego. Towarzyszyć mu będzie pastor Vinoth Selva. Rozpoczęcie nabożeństwa z usługą gości o godz. 10:30. Zapraszamy!