Koncert Praise & Worship

Koncert Praise & Worship

Pianino, gitara, charyzmatyczny wokal, opowieści o nowym życiu – tego możemy spodziewać się podczas dwóch koncertów Neal’a Morse’a na Gdańskiej Olszynce.

Neal Morse – świadectwo życia

http://www.youtube.com/watch?v=Yxsbjdjwj2o

sobota 19 lipca godz. 19.30 + Support: ŚMIAŁY (Rap z Gdańska)

niedziela 20 lipca godz. 19.00

Neal Morse (ur. 2 sierpnia 1960 w Van Nuys, Kalifornia), amerykański kompozytor i multiinstrumentalista, znany z występów w grupach spod szyldu rocka progresywnego: Spock’s Beard, Transatlantic, Flying Colors oraz Neal Morse Band.

Współpracował m.in. z takimi zespołami i muzykami jak: Alan Morse, Steve Hackett, Mike Portnoy, Jordan Rudess, Randy George, Eric Burdon (Animals), Al Stewart, Mark Leniger, Phil Keaggy, Roine Stolt, Ajalon.

W 2001 roku doświadczył przemiany swojego życia, stał się chrześcijaninem. Od tego czasu koncertuje również w kościołach na całym świecie opowiadając o swojej relacji z Bogiem. W tym roku Neal wystąpi w Gdańsku na dwóch koncertach 19 i 20 lipca w Centrum Chrześcijańskie Nowe Życie, ul. Olszyńska 37 (namiot przy Dworze Olszynka)

www.nealmorse.com

 Łukasz Szczepaniuk „Śmiały” – urodził się w 1991 r. w Tomaszowie Lubelskim. W gimnazjum zaczął pisać teksty hip-hopowe. Zadebiutował rok później w Tomaszowskim Domu Kultury, pod pseudonimem “Fresh”. Po kilku występach i nagranych utworach postanowił przerwać swoją karierę. W liceum już tylko pisał wiersze, ale i to w końcu pozostawił na rzecz gier komputerowych. Przez swoje „internetowe” nałogi, a także okultyzm miał problemy w szkole i na studiach. Ale w jednej chwili wszystko się zmieniło dzięki Jezusowi Chrystusowi, w którym  odnalazł poszukiwany sens życia. Powrócił do rapu, a inspiracje do pisania czerpie z Pisma Świętego. Na Olszynce wystąpi w sobotę 19 lipca 2014r. o godz. 19.30 jako support Neala Morse’a.

 https://www.facebook.com/smialy.rap

 Organizator: Centrum Chrześcijańskie Nowe Życie, 80-734 Gdańsk, ul. Olszyńska 37
www.ccnz.pl  info:  piotr@ccnz.pl

Leave a comment