Centrum Chrześcijańskie NOWE ŻYCIE

Obojętnie czy jesteś człowiekiem wysoko postawionym, czy też żyjesz ze zbierania puszek, w najlepszym przypadku pod koniec tego wieku umrzesz i staniesz przed Bogiem. Czy wiesz, co trzeba zrobić, aby żyć wiecznie? Właśnie tym się zajmujemy.

W Centrum Chrześcijańskim NOWE ŻYCIE przygotowujemy się na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa. Jak zdobyć pieniądze, zrobić karierę, poprawić stan swego zdrowia lub gdzie się dobrze zabawić – tego dowiesz się z tysiąca innych stron. My pomagamy osobom, które pragną żyć wiecznie. Wiemy co należy zrobić, aby pojednać się z Bogiem i otrzymać pewność zbawienia.

Centrum Chrześcijańskie NOWE ŻYCIE – to wielopokoleniowa wspólnota osób odrodzonych duchowo i napełnionych Duchem Świętym. Świadomi swoich ułomności wspieramy się wzjemnie w codziennym życiu wg zasad ewangelii i naśladowaniu Pana Jezusa.

Szczęśliwi, że w Trójmieście i okolicy jest wiele innych, dobrych społeczności chrześcijańskich, i my chętnie otwieramy drzwi dla wszystkich, którzy szukają dla siebie duchowego domu, w którym chcieliby uświęcać swoje życie, karmić się duchowo, usługiwać innym i wzrastać ku zbawieniu.

Niezależnie od wieku, statusu społecznego i Twojej przeszłości, sprawdź, czy Centrum Chrześcijańskie NOWE ŻYCIE nie powstało właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy do naszej siedziby w Gdańsku przy ul. Olszyńskiej 37.

Wszystkich, którzy pragną mieć z nami społeczność, serdecznie też zapraszamy do udziału w naszych nabożeństwach on-line poprzez transmisję na You Tube

Centrum Chrześcijańskie NOWE ŻYCIE w Gdańsku – YouTube

NABOŻEŃSTWA:
Niedziela – godz. 10:30
Środa – godz. 18:30
Więcej aktualności: https://www.facebook.com/ccnowezycie/