ZDROWE ŻYCIE

ZDROWE ŻYCIE

Serdecznie zapraszamy młodych ludzi do uczestnictwa w niezwykłym projekcie!

Projekt powstaje i będzie realizowany we współpracy ze studentką Ewą, która kończy studia z zakresu ergoterapii w Pacific University w Stanie Oregon w Stanach Zjednoczonych. Ewa urodziła się w Gdańsku, ale od wielu lat mieszka za granicą. Będzie ona prowadziła i brała udział w tym projekcie do końca lipca 2015 roku.

Słowo ergoterapia pochodzi z języka greckiego i znaczy: ergo-czynię, robię, czyli można określić ją jako terapię poprzez działanie. Jednym z założeń ergoterapii jest to, że zdrowie i dobre samopoczucie wynikają z pełnego uczestniczenia w codziennym życiu. Ergoterapeuci umożliwiają ludziom w każdym wieku, zdrowym lub chorym, aby mogli i potrafili brać udział w rozmaitych zajęciach, takich, które człowiek musi, powinien lub chciałby wykonywać.

Jest powszechnie wiadome, że aby dobrze przeżyć swoje życie należy o nie dbać poprzez uprawiane sportu i prawidłowe odżywianie. Aby żyć zdrowo i szczęśliwie należy także dbać o rozwijanie swoich talentów i umiejętności. I oto właśnie chodzi w tym projekcie. Razem we współpracy z młodymi ludźmi chcemy rozwijać zajęcia młodzieżowe, które skupiają się na tej właśnie podstawie; aby razem dożyć do zdrowego i urozmaiconego życia.

Startujemy kolacją zapoznawczą w sobotę, 9 maja 2015 roku o godzinie 18:00

Więcej informacji i zgłoszenia tutaj: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009668493229

Leave a comment