Zbiórka na nagłośnienie do nowej sali

Zbiórka na nagłośnienie do nowej sali

wyposażamy nowe miejsce naszych nabożeństw i spotkań

Uroczystość otwarcia nowej sali nabożeństw i spotkań Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE już za nami. Chociaż wciąż jeszcze mamy przed sobą kilka kosztownych zadań, takich jak uruchomienie centralnego ogrzewania i wykonanie innych robót wykończeniowych, to jednak trzeba nam już koniecznie pomyśleć o wyposażeniu kaplicy w niezbędny sprzęt.

Pomijając tu potrzebę nowej kazalnicy i stołu do Wieczerzy Pańskiej, zakupu projektora multimedialnego, stolików do kawiarenki, wyposażenia barku i in., ogłaszamy zbiórkę na zakup nagłośnienia! Oto lista podstawowych części składowych cyfrowego systemu nagłośnienia, który chcemy zastosować  w naszej sali nabożeństw:

  1. mikser BEHRINGER X32 – 9975,- zł
  2. stage box BEHRINGER S32 – 6533 zł
  3. dwie kolumny YAMAHA DXR12 – 5094 zł
  4. kolumna YAMAHA DXS15 – 3259 zł
  5. dwie kolumny YAMAHA DXR8 – 4268 zł
  6. douszne odsłuchy SHURE (6 szt) – 2429 zł
  7. wzmacniacz słuchawkowy BEHRINGER P1 – 1388 zł

Oczywiście nie jest to pełny wykaz potrzebnych sprzętów (zgodnie z otrzymana ofertą całość to koszt 48 691,51 złotych). W pierwszej kolejności skupiamy się jednak na rzeczach absolutnie podstawowych, na które i tak potrzeba blisko trzydzieści tysięcy złotych. Będziemy więc zbierać środki i sukcesywnie dokonywać zakupów. 

Aktualnie na subkoncie „zakup nagłośnienia” mamy kwotę – 8 922,- złotych

Bardzo prosimy o modlitwę w tej sprawie, aby Pan Jezus poprzez wyniki tej zbiórki pokazał nam, na ile nowe nagłośnienie jest ważne i potrzebne w posłudze naszego zboru w nowym miejscu zgromadzeń. Ufamy Bogu, że On pobudzając ludzi do ofiarności na wyposażenie sali nabożeństw,  pomoże nam należycie sfinalizować to dzieło wiary.

Nadmieniamy, że firma dostarczająca sprzęt zaproponowała nam skredytowanie i zainstalowanie kompletnego nagłośnienia w nowej sali. Uznaliśmy jednak, że – zgodnie ze Słowem Bożym – nie powinniśmy nic i nikomu być dłużni. Wybraliśmy drogę wcześniejszego uzbierania potrzebnych środków i dopiero potem dokonywania zakupów.