Chrzest

2016-06-26 - Wydarzenia

Nabożeństwo połączone z chrztem wiary

Chrzest

Już w najbliższą niedzielę, 3 lipca o godz. 10:30 w Centrum Chrześcijańskim NOWE ŻYCIE przy ul. Olszyńskiej 37 w Gdańsku odbędzie się uroczyste nabożeństwo połączone z chrztem wiary nowo nawróconych osób.

Serdecznie zapraszamy!

Święto Zesłania Ducha Świętego

2016-05-13 - Wiadomości

Rocznica pierwszego wylania Ducha Świętego na uczniów Jezusa

Święto Zesłania Ducha Świętego

Święto Zesłania Ducha Świętego!

W najbliższą niedzielę - 15 maja 2016 roku - w Centrum Chrześcijańskim NOWE ŻYCIE będziemy świętować kolejną rocznicę pierwszego chrztu w Duchu Świętym. Duch Boży zstąpił na grono ok. 120 uczniów Jezusa, zebranych w Jerozolimie podczas izraelskiego święta Pięćdziesiątnicy. Napełnieni Duchem Świętym zaczęli mówić innymi językami, co wywołało wielkie poruszenie. Tak narodził się Kościół.

Będziemy nie tylko wspominać to niezwykłe wydarzenie. Będziemy także modlić się o nowe wylanie Ducha Świętego nas nasz zbór.  Zapraszamy!

Majówka 2016

2016-04-26 - Wydarzenia

Piknik międzyzborowy

Majówka 2016

1 maja 2016 po nabożeństwie organizujemy majówkę, na którą zaprosiliśmy zbory z Gdyni i Wejherowa. W programie: Czas wspólnego uwielbienia naszego Pana, Jezusa Chrystusa, pod namiotem, gry i zabawy na świeżym powietrzu, turniej tenisa stołowego, grill itp. Postaramy się, aby był to czas atrakcyjny również dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia. Będzie okazja do zapoznanaia się z braćmi i siostrami także z sąsiednich zborów i zawiązania ewent. przyjaźni. Osoby wybierające się na majówkę prosimy o przyniesienie czegoś na wspólny stół.

Majówka odbędzie się na terenie posesji Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE w Gdańsku przy ul. Olszyńskiej 37. Rozpoczynamy o godz. 13:00!

Wielki Piątek - nabożeństwo specjalne z Wieczerzą Pańską

2016-03-23 - Wydarzenia

Wielki Piątek - nabożeństwo specjalne z Wieczerzą Pańską

W Wielki Piątek, 25 marca 2016 roku zapraszamy do siedziby Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE w Gdańsku przy ul. Olszyńskiej 37 na specjalne nabożeństwo z Wieczerzą Pańską.

W przeddzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego będziemy wspólnie wspominać odkupieńczą śmierć naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Zaczynamy o godz. 18:30.