Otwarcie nowej sali zgromadzeń zboru

2016-10-19 - Wiadomości

Otwarcie nowej sali zgromadzeń zboru

Jeśli Bóg pozwoli to w niedzielę, 6 listopada 2016 roku planujemy uroczystość otwarcia nowej sali nabożeństw i spotkań CCNŻ w Gdańsku.

Całość uroczystości zapoczątkuje o godz. 10:00 nabożeństwo okolicznościowe. Następnie, o godz. 12:00 będzie miał miejsce Akt Poświęcenia Kaplicy z wystapieniem zaproszonych gości. Zakończymy o godz. 17:00 koncertem "Pieśni naszych ojców".

Serdecznie zapraszamy wszystkich Przyjaciół Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE z bliska i daleka, którzy modlili sie o nas i praktycznie pomogli nam stworzyć to miejsce ku chwale Bożej i na pożytek ludzi.

zaproszenieogolne

The Hope Singers!

2016-07-18 - Wydarzenia

koncert amerykańskiego chóru mennonitów

The Hope Singers!

W ostatnią niedzielę lipca 2016 roku gościć będziemy w Centrum Chrześcijańskim NOWE ŻYCIE na Olszynce amerykański chór mennonitów - The Hope Singers pod dyr. Lloyda Kauffmana.

Chór zaprezentuje wyjątkowe aranżacje tradycyjnych, amerykańskich i polskich, pieśni
chrześcijańskich. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Rozpoczęcie o godz. 10:30

The Hope Singers gościł już w CCNŻ na Olszynce w 2014 roku. Fotorelacja z tamtego występu tutaj.

Chrzest

2016-06-26 - Wydarzenia

Nabożeństwo połączone z chrztem wiary

Chrzest

Już w najbliższą niedzielę, 3 lipca o godz. 10:30 w Centrum Chrześcijańskim NOWE ŻYCIE przy ul. Olszyńskiej 37 w Gdańsku odbędzie się uroczyste nabożeństwo połączone z chrztem wiary nowo nawróconych osób.

Serdecznie zapraszamy!

Święto Zesłania Ducha Świętego

2016-05-13 - Wiadomości

Rocznica pierwszego wylania Ducha Świętego na uczniów Jezusa

Święto Zesłania Ducha Świętego

Święto Zesłania Ducha Świętego!

W najbliższą niedzielę - 15 maja 2016 roku - w Centrum Chrześcijańskim NOWE ŻYCIE będziemy świętować kolejną rocznicę pierwszego chrztu w Duchu Świętym. Duch Boży zstąpił na grono ok. 120 uczniów Jezusa, zebranych w Jerozolimie podczas izraelskiego święta Pięćdziesiątnicy. Napełnieni Duchem Świętym zaczęli mówić innymi językami, co wywołało wielkie poruszenie. Tak narodził się Kościół.

Będziemy nie tylko wspominać to niezwykłe wydarzenie. Będziemy także modlić się o nowe wylanie Ducha Świętego nas nasz zbór.  Zapraszamy!