Powitanie Nowego Roku 2017!

2016-12-30 - Wydarzenia

Wydarzenie adresowane do Członków i Przyjaciół CCNŻ oraz ich rodzin!

Powitanie Nowego Roku 2017!

W dniu 31 grudnia 2016 roku o godz. 20:00 spotykamy się w zborze, aby pożegnać razem Stary i powitać Nowy Rok 2017.

Będziemy mieli czas na wspólne śpiewanie, by w ten sposób oddać Panu chwałę i wyrazić dziękczynienie za mijający rok. Będziemy dzielić się krótkimi świadectwami, refleksjami biblijnymi i będziemy też wspólnie się modlić.

W programie spotkania planujemy kalambury oraz krótki quiz fotograficzny ze znajomości wydarzeń zborowych pt. – „Rozpoznaj i opisz wydarzenie, którego dotyczy ta fotografia”.

Przewidujemy gorący poczęstunek. Prosimy zabrać ze sobą coś na wspólny stół (owoce, słodycze, napoje, ewent. sałatki).

Przyjeżdżajcie! Nie znajdziecie lepszego towarzystwa na tę noc, ponad towarzystwo wierzących ludzi odrodzonych z Ducha Świętego i pragnących podobać się Bogu.

Nie można lepiej wchodzić w Nowy Rok, jak właśnie w atmosferze uwielbiania Boga i modlitwy, i to w otoczeniu ludzi miłujących Pana Jezusa. Do zobaczenia [mb].

Wieczór muzyczny

2016-12-20 - Wydarzenia

Występ miejscowych muzyków i zaproszonych gości!

Wieczór muzyczny

26 grudnia 2016 roku tj. w drugi dzień świąt o godzinie 17:00 organizujemy w nowo otwartej sali nabożeństw i spotkań wieczór muzyczny!

Wystąpią:

  • grupa muzyczna Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE
  • zaproszeni goście, Maksym i Oksana Sliazyn.

Wszystkich pragnących dobrze spędzić ostatnie świąteczne godziny w atmosferze muzyki chrześcijańskiej i uwielbiania Boga - serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny. 

Otwarcie nowej sali zgromadzeń zboru

2016-10-19 - Wiadomości

Otwarcie nowej sali zgromadzeń zboru

Jeśli Bóg pozwoli to w niedzielę, 6 listopada 2016 roku planujemy uroczystość otwarcia nowej sali nabożeństw i spotkań CCNŻ w Gdańsku.

Całość uroczystości zapoczątkuje o godz. 10:00 nabożeństwo okolicznościowe. Następnie, o godz. 12:00 będzie miał miejsce Akt Poświęcenia Kaplicy z wystapieniem zaproszonych gości. Zakończymy o godz. 17:00 koncertem "Pieśni naszych ojców".

Serdecznie zapraszamy wszystkich Przyjaciół Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE z bliska i daleka, którzy modlili sie o nas i praktycznie pomogli nam stworzyć to miejsce ku chwale Bożej i na pożytek ludzi.

zaproszenieogolne

The Hope Singers!

2016-07-18 - Wydarzenia

koncert amerykańskiego chóru mennonitów

The Hope Singers!

W ostatnią niedzielę lipca 2016 roku gościć będziemy w Centrum Chrześcijańskim NOWE ŻYCIE na Olszynce amerykański chór mennonitów - The Hope Singers pod dyr. Lloyda Kauffmana.

Chór zaprezentuje wyjątkowe aranżacje tradycyjnych, amerykańskich i polskich, pieśni
chrześcijańskich. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Rozpoczęcie o godz. 10:30

The Hope Singers gościł już w CCNŻ na Olszynce w 2014 roku. Fotorelacja z tamtego występu tutaj.