Konferencja - JEZUS NADCHODZI!

2020-03-21 - Wydarzenia

Co Biblia mówi o powtórnym przyjściu Jezusa Chrystusa i końcu świata

Konferencja - JEZUS NADCHODZI!

W sobotę 2 maja 2020 roku - jeśli Pan Jezus wcześniej nie powróci - zgromadzimy się o godz. 11:00 w naszym domu modlitwy przy ul. Olszyńskiej 37 aby w zbiorowej świadomości CCNŻ odświeżyć prawdę o powrocie naszego Pana, Jezusa Chrystusa i zbliżającym się sądzie. 

W programie konferencji przewidujemy, że w wystąpieniu pięciu miejscowych braci omówimy między innymi takie zagadnienia jak; pochwycenie Kościoła, wielki ucisk, powtórne przyjście Syna Bożego, Tysiącletnie Królestwo Jezusa Chrystusa na ziemi, sądy Boże. Konferencję zakończymy w niedzielę 3 maja rozważaniem, jak należy przygotować się na powrót Pana.

Wszystkich członków i przyjaciół naszego zboru serdecznie zachęcamy do udziału w tym spotkaniu.

Obecności nie zalecamy natomiast wszelkiego rodzaju nowinkarzom, których miałaby do nas przyciągnąć jedynie ciekawość, czy na temat końca świata powiemy coś nowego. Otóż niczego nowego - ponad to, co jest napisane w Biblii - nie powiemy. Osobom żądnym sensacji odradzamy więc naszą konferencję, aby spokojniej mogli z niej skorzystać ludzie, którzy osobiście pragną przygotować się na powrót Pana.

{fcomment}