Pastor Matthias Bothe w C.C. NOWE ŻYCIE

2014-10-11 - Wydarzenia

Odwiedziny pastora zielonoświątkowego z Niemiec

Pastor Matthias Bothe w C.C. NOWE ŻYCIE

W niedzielę, 12 października 2014 roku nasz zbór odwiedzi pastor Matthias Bothe z Oberhausen (Niemcy), który na nasze zaproszenie wygłosi kazanie Słowa Bożego. Towarzyszyć mu będzie pastor Vinoth Selva. Rozpoczęcie nabożeństwa z usługą gości o godz. 10:30. Zapraszamy!

Chór The Hope Singers z USA

2014-07-22 - Wydarzenia

nabożestwo z udziałem chóru mennonitów

Chór The Hope Singers z USA

W drugą niedzielę sierpnia 2014 roku w Centrum Chrześcijańskim NOWE ŻYCIE gościć będziemy mennonicki chór The Hope Singers ze Stanów Zjednoczonych. W ramach niedzielnego nabożeństwa chór wystąpi ze swoim programem koncertowym i spędzi z naszym zborem całe popołudnie.

Wizyta chóru mennonitów z USA, poza aspektem przeżyć duchowo - artystycznych jest dla naszego zboru ważnym wydarzeniem również z uwagi na tworzoną w Dworze Olszynka Izbę Dziedzictwa Kulturowego i Duchowego Mennonitów.

Serdecznie zapraszamy!

Koncert Praise & Worship

2014-06-30 - Wydarzenia

Neal Morse – świadectwo życia

Koncert Praise & Worship

Pianino, gitara, charyzmatyczny wokal, opowieści o nowym życiu – tego możemy spodziewać się podczas dwóch koncertów Neal’a Morse’a na Gdańskiej Olszynce.

Wieczór muzyczny

2014-05-05 - Wydarzenia

Wieczór muzyczny

Muzycy z Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE serdecznie zapraszają na wieczór muzyczny, który odbędzie się 18 maja 2014 roku o godz. 17-tej na Olszynce.

"Chcielibyśmy przedstawić kilka pieśni, hymnów, utworów (również autorskich), które w jakiś sposób wpłynęły na nasze życie z Bogiem. W programie: konkurs z nagrodami, ciasto, kawa, herbata. Spodziewamy się także gościa spoza Trójmiasta z krótkim recitalem" - napisali.

Gościem Wieczoru muzycznego będzie Ilona Damięcka, pianistka, kompozytorka, wokalistka, absolwentka AM w Katowicach.

Wieczór muzyczny

2014-05-23 - Relacje

Wieczór muzyczny

Z inicjatywy Piotra Aftanasa służba muzyczna Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE zainaugurowała życie muzyczne na Olszynce specjalnym wieczorem muzycznym.

Motywem przewodnim spotkania było zaprezentowanie utworów, które w jakiś sposób okazały się ważne dla poszczególnych osób i wpłynęły na ich życie. Oto kolejność tytułów, które tego wieczoru zabrzmiały pod namiotem i osoby, które je przedstawiły:

1. Bóg wskazuje cel [Iwona]
2. Tęsknię za Tobą Panie [Magda]
3 i 4. Bossa for Bosa; 10:4 [gość wieczoru: Ilona Damięcka]
5. Bez tytułu [Natan]
6. Noemi song [Noemi]
7. Jest ktoś [Asia]
8. Panie, chwalę imię Twe [Gabriel]
9. Dzięki Ci [Łukasz]
10. Ballada Hioba [Michał]
11. Lubię do Salomona chodzić [Gabrysia]
12. Mój Jezu, mój Zbawco [Ela]
13. Za Jezusem [Adam]
14. Tyle wojen wokół nas [Piotr]

Koncertowi towarzyszyła zabawna ankieta przygotowana przez Piotra, której zwyciezcy zostali odpowiednio nagrodzeni, a wszyscy po zakończeniu długo jeszcze rozmawiali przy kawie, herbacie i smacznym cieście.