Koncert Praise & Worship

2014-06-30 - Wydarzenia

Neal Morse – świadectwo życia

Koncert Praise & Worship

Pianino, gitara, charyzmatyczny wokal, opowieści o nowym życiu – tego możemy spodziewać się podczas dwóch koncertów Neal’a Morse’a na Gdańskiej Olszynce.

Wieczór muzyczny

2014-05-05 - Wydarzenia

Wieczór muzyczny

Muzycy z Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE serdecznie zapraszają na wieczór muzyczny, który odbędzie się 18 maja 2014 roku o godz. 17-tej na Olszynce.

"Chcielibyśmy przedstawić kilka pieśni, hymnów, utworów (również autorskich), które w jakiś sposób wpłynęły na nasze życie z Bogiem. W programie: konkurs z nagrodami, ciasto, kawa, herbata. Spodziewamy się także gościa spoza Trójmiasta z krótkim recitalem" - napisali.

Gościem Wieczoru muzycznego będzie Ilona Damięcka, pianistka, kompozytorka, wokalistka, absolwentka AM w Katowicach.

Wieczór muzyczny

2014-05-23 - Relacje

Wieczór muzyczny

Z inicjatywy Piotra Aftanasa służba muzyczna Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE zainaugurowała życie muzyczne na Olszynce specjalnym wieczorem muzycznym.

Motywem przewodnim spotkania było zaprezentowanie utworów, które w jakiś sposób okazały się ważne dla poszczególnych osób i wpłynęły na ich życie. Oto kolejność tytułów, które tego wieczoru zabrzmiały pod namiotem i osoby, które je przedstawiły:

1. Bóg wskazuje cel [Iwona]
2. Tęsknię za Tobą Panie [Magda]
3 i 4. Bossa for Bosa; 10:4 [gość wieczoru: Ilona Damięcka]
5. Bez tytułu [Natan]
6. Noemi song [Noemi]
7. Jest ktoś [Asia]
8. Panie, chwalę imię Twe [Gabriel]
9. Dzięki Ci [Łukasz]
10. Ballada Hioba [Michał]
11. Lubię do Salomona chodzić [Gabrysia]
12. Mój Jezu, mój Zbawco [Ela]
13. Za Jezusem [Adam]
14. Tyle wojen wokół nas [Piotr]

Koncertowi towarzyszyła zabawna ankieta przygotowana przez Piotra, której zwyciezcy zostali odpowiednio nagrodzeni, a wszyscy po zakończeniu długo jeszcze rozmawiali przy kawie, herbacie i smacznym cieście.

Zmiana miejsca nabożeństw

2014-05-02 - Wiadomości Wydarzenia

Zmiana miejsca nabożeństw

W pierwszą niedzielę maja 2014 roku zbór Centrum Chrześcijańskie NOWE ŻYCIE w Gdańsku po raz pierwszy zgromadzi się już w nowej siedzibie przy ul. Olszyńskiej 37.

Póki co, nasze nabożeństwa odbywać się będą w namiocie letnich spotkań. Serdecznie zapraszamy na godz. 10:00!

NA DRODZE DO NIEBA

2016-07-02 - Wydarzenia

Półkolonie dla dzieci

NA DRODZE DO NIEBA

W dniach: 4 - 10 lipca 2016 roku w Centrum Chrześcijańskim NOWE ŻYCIE przy ul. Olszyńskiej 37 w Gdańsku organizujemy półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Każdego dnia w godz. 10:00 - 14:00 odbywać się będą urozmaicone zajęcia i zabawy wzbogacone czymś ważnym dla duszy i kończące się smacznym poczęstunkiem. Zajęcia prowadzić będą doświadczeni nauczyciele wspierani sporą grupą pomocników. Bezpośredni kontakt do osoby odpowiedzialnej za organizację pólkolonii: 503 580 293

Wstęp na pólkolonie bezpłatny. Zapraszamy szczególnie dzieci z Olszynki, Orunii i Dolnego Miasta.